V minulosti jsme se účastnili těchto soutěží

2023
21 červenec 2023

Rally Příbram 2023

Letošní Rally Příbram je už 42. ročníkem populární soutěže v okolí tohoto města. Předloni se závod nekonal z finančních důvodů, loni už se ale sponzor našel a zůstal i pro letošní ročník. Na celkem 8 rychlostních zkouškách jsme viděli velmi atraktivní podívanou. Více fotografií z této povedené soutěže naleznete na odkazu v galerii.

07 červenec 2023

Bohemia Rally 2023

Jubilejní 50. ročník Rally Bohemia opět nabídla zajímavou podívanou. Ti nejlepší čeští jezdci rallye se utkali na tradičním závodě, který se konal v okolí Mladé Boleslavi. Více fotografií z této povedené soutěže naleznete na odkazu v galerii.

03 červen 2023

17. Lak Racing Rallye Plzeň 2023

Rallye v Plzni je teprve druhým podnikem Rallysprint série, která je součástí Mistrovství ČR v rally. Ačkoliv se uskuteční už 17. ročník, bude Plzeňská rally v této sérii teprve potřetí v historii. V okolí Plzně se mělo jet už v roce 2020, nakonec ale byl závod kvůli koronaviru zrušen. Další ročníky už proběhly dle plánu, byť tedy poprvé bez diváků. V rámci Rally sprint série, patřící do MČR v rallye, se jel plnohodnotný závod i s fanoušky až loni, letos tomu tak bude znovu. Jede se jen měsíc po známé rally v Kopné.

29 duben 2023

1. Rallye Králíky

Českomoravský pohár v rallye se těší na novou zastávku, která dokonce celou sezonu otevírá. V okolí města Králíky v Pardubickém kraji, nedaleko Polska, se pojede 8 atraktivních rychlostních zkoušek. Kralická rallye má navazovat na Labskou rally, která se kdysi jezdila, naposledy však už v roce 2006. Pořadatelům, kteří jsou stejní jako v případě Podorlické rallye, vyšlo se zázemím vstříc město Králíky, kde bude centrum celé soutěže. Rychlostní zkoušky se jely v okolí tohoto města, ale také poblíž Žamberku.

21 duben 2023

57. Rallye Šumava Klatovy

Již tradiční podnik, Rally Šumava Klatovy se poprvé startoval v roce 1964. Letos pořadatelé připravili měřené úseky v celkové délce téměř 150km. Povrchem byl výhradně asfalt. Více fotografií z této povedené soutěže naleznete na odkazu v galerii.
31 březen 2023

41. Valašská Rally ValMez

KOWAX Valašská rally ValMez odstartuje pátou desítku svých startů na řadě známých úseků, ale rovněž s jednou zásadní novinkou, která posádky i fanoušky zavede až do samotného centra Moravskoslezského kraje, do Ostravy. Soutěž bude zařazena do seriálů FIA European Rally Trophy, Mistrovství ČR v rally a v rally historických automobilů.

Naše technika byla středem zájmu nejenom kamery České televize, jak se sami můžete přesvědčit ZDE.
2022
26 listopad 2022

TipCars Pražský Rally Sprint 2022

Přesně osm měsíců po úspěšné premiéře jarního termínu tohoto klání proběhne již 27. ročník dostaveníčka soutěžních jezdců i fanoušků rallysportu, a to opět v zavedeném formátu. V sobotu 26. listopadu, ještě před východem slunce, se rychlé vozy vydaly ze strahovského centra soutěže na jihozápad od Prahy, kde je čekala nová rychlostní zkouška „SUBARU Mořina“.
21 srpen 2022

XXI. Rallye Železné Hory

Rallye v Železných horách má poměrně dlouhou historii, s tímto názvem se koná od roku 2009. Předtím se jezdila Rallye Pardubice, a to už od roku 1974. Po druhém ročníku o 4 roky později se tento závod vrátil až v roce 2004. Na programu bylo celkem 8 měřených rychlostních zkoušek, jejich délka byla 62,96 kilometrů. Povrchem je z 99 % asfalt, jede se po silnicích II. a III. třídy.
2019
07 prosinec 2019

TipCars Pražský Rallysprint

Po čtvrt století se v "Mikulášském" termínu sjíždějí do Prahy závodní speciály z celé republiky, ale i ze Slovenska, Polska, Rakouska. TipCars Pražský Rallysprint je rozloučením s automobilovými soutěžemi na konci roku. Spíš než na čas se zde jezdí pro zábavu, pro diváky, ale také jako poděkování partnerům jednotlivých týmů za celoroční podporu nákladného sportu. I proto zde vedle jezdců na horká sedadla spolujezdců usedají známé osobnosti nebo zástupci partnerů.

02 listopad 2019

Global Assistance Setkání mistrů Sosnová

Oblíbené setkání v centru motorismu na okruhu v Sosnové u České Lípy nabízí srovnání závodních strojů několika motoristických disciplín – k vidění jsou speciály pro rallye, autokros i rallyekros a často se velké množství diváků dočká překvapivých výsledků.

18 říjen 2019

ADAC 3-Städte Rallye

Stovka posádek bojuje o body do německého ADAC mistrovství v rally v okolí Pasova – mezi nimi již tradičně i posádky z Čech, Rakouska, Maďarska a Slovenska měří síly s německou soutěžní špičkou.

06 září 2019

Rallye Kroměříž

Až 130 posádek se utká o body v Českomoravském poháru v rally na tratích v okolí Kroměříže, Zdounek a Kostelan. Právě tam, v kopcovitém terénu pohoří Chřiby, se dají očekávat napínavé souboje těch nejlepších, které vždy sledují diváci ze širokého okolí.

30 srpen 2019

AvD Niederbayern Rallye

Mezi bavorským Deggendorfem a Pasovem lze najít oblíbené technické tratě, kde se setkává německá soutěžní špička s dalšími účastníky z Čech a Rakouska.

03 srpen 2019

AUTO IN Rallye Železné Hory

Již 18.ročník automobilové soutěže probíhá na tratích v okolí Chrudimi a Nasavrk. Soutěž bývá tradičně dobře připravena a má mezi diváky stoupající oblibu.

12 červenec 2019

Rally Bohemia

Až 80 tisíc diváků se očekává na tratích v okolí Železného Brodu, Hodkovic nad Mohelkou, Českéhu Dubu a Jablonce nad Nisou. Nejen tovární posádky zde svádějí krásné souboje v motorismu zaslíbené oblasti. Centrum rally je tentokrát kromě Mladé Boleslavi i na letišti v Mnichově Hradišti.

24 květen 2019

AvD Sachsen-Rallye

V pěkném květnovém počasí se do Zwickau a jeho okolí sjíždí již tradičně velké množství motoristických fanoušků z Německa, Polska i Čech.

18 květen 2019

RALLY SHOW Hradec Králové

Desetitisíce diváků proudí na hradecké letiště už od ranních hodin, aby na vlastní oči viděli nejen leteckou show včetně stíhaček a helikoptér, ale mohou se dokonce svézt na horkém sedadle spolujezdce v soutěžním speciálu.

26 duben 2019

Rallye Šumava Klatovy

V rámci tradiční třídenní šumavské rally změří závodníci své síly nejen na známých RZ, jakými jsou "Čínovský okruh" nebo "Koráb", ale připraveny jsou i další nové rychlostní zkoušky, které jistě výrazně zamíchají celkovým pořadím.

29 březen 2019

KOWAX Valašská Rally Valašské Meziříčí

Na tratích dubnové Valašské rally vždy probíhají krásné souboje českých i slovenských tuzemských špičkových posádek. Výsledkem práce zkušených pořadatelů jsou náročné zkoušky v okolí Kopřivnice, Nového Jičína a Valašského Meziříčí.

23 březen 2019

SUBARU BRZ Testovací RZ Žiželice

Všichni správní soutěžáci začínají motoristickou sezónu v Žiželicích. Zde mají možnost na známých tratích vyzkoušet své novinky. Aby se jednalo o ten správný test, pořadatel AMK Cidlina vždy připraví všechny druhy počasí a různé druhy povrchu.