V minulosti jsme se účastnili těchto soutěží

2022
26 listopad 2022

TipCars Pražský Rally Sprint 2022

Přesně osm měsíců po úspěšné premiéře jarního termínu tohoto klání proběhne již 27. ročník dostaveníčka soutěžních jezdců i fanoušků rallysportu, a to opět v zavedeném formátu. V sobotu 26. listopadu, ještě před východem slunce, se rychlé vozy vydaly ze strahovského centra soutěže na jihozápad od Prahy, kde je čekala nová rychlostní zkouška „SUBARU Mořina“. Její trať vychází z tratí, známých z minulých ročníků, v programu naopak chyběla tzv. Cementárna, neboť organizátoři se rozhodli vyjít vstříc úřadu městské části a místním obyvatelům. Na Mořině se posádky představí dvakrát, poté budou upalovat zpět na Strahov, kde už pro ně bude nachystána velmi atraktivní rychlostní zkouška „TipCars Strahov okruh“. Její milovníci si letos opravdu užijí, protože kroužení mají závodníci tentokrát za úkol zvládnout dokonce třikrát. Završením rallysprintu bude znovu očekávaná show bez měření času, tzv. Epilog.
21 srpen 2022

XXI. Rallye Železné Hory

Rallye v Železných horách má poměrně dlouhou historii, s tímto názvem se koná od roku 2009. Předtím se jezdila Rallye Pardubice, a to už od roku 1974. Po druhém ročníku o 4 roky později se tento závod vrátil až v roce 2004. Na programu bylo celkem 8 měřených rychlostních zkoušek, jejich délka byla 62,96 kilometrů. Povrchem je z 99 % asfalt, jede se po silnicích II. a III. třídy.
2019
07 prosinec 2019

TipCars Pražský Rallysprint

Po čtvrt století se v "Mikulášském" termínu sjíždějí do Prahy závodní speciály z celé republiky, ale i ze Slovenska, Polska, Rakouska. TipCars Pražský Rallysprint je rozloučením s automobilovými soutěžemi na konci roku. Spíš než na čas se zde jezdí pro zábavu, pro diváky, ale také jako poděkování partnerům jednotlivých týmů za celoroční podporu nákladného sportu. I proto zde vedle jezdců na horká sedadla spolujezdců usedají známé osobnosti nebo zástupci partnerů.

02 listopad 2019

Global Assistance Setkání mistrů Sosnová

Oblíbené setkání v centru motorismu na okruhu v Sosnové u České Lípy nabízí srovnání závodních strojů několika motoristických disciplín – k vidění jsou speciály pro rallye, autokros i rallyekros a často se velké množství diváků dočká překvapivých výsledků.

18 říjen 2019

ADAC 3-Städte Rallye

Stovka posádek bojuje o body do německého ADAC mistrovství v rally v okolí Pasova – mezi nimi již tradičně i posádky z Čech, Rakouska, Maďarska a Slovenska měří síly s německou soutěžní špičkou.

06 září 2019

Rallye Kroměříž

Až 130 posádek se utká o body v Českomoravském poháru v rally na tratích v okolí Kroměříže, Zdounek a Kostelan. Právě tam, v kopcovitém terénu pohoří Chřiby, se dají očekávat napínavé souboje těch nejlepších, které vždy sledují diváci ze širokého okolí.

30 srpen 2019

AvD Niederbayern Rallye

Mezi bavorským Deggendorfem a Pasovem lze najít oblíbené technické tratě, kde se setkává německá soutěžní špička s dalšími účastníky z Čech a Rakouska.

03 srpen 2019

AUTO IN Rallye Železné Hory

Již 18.ročník automobilové soutěže probíhá na tratích v okolí Chrudimi a Nasavrk. Soutěž bývá tradičně dobře připravena a má mezi diváky stoupající oblibu.

12 červenec 2019

Rally Bohemia

Až 80 tisíc diváků se očekává na tratích v okolí Železného Brodu, Hodkovic nad Mohelkou, Českéhu Dubu a Jablonce nad Nisou. Nejen tovární posádky zde svádějí krásné souboje v motorismu zaslíbené oblasti. Centrum rally je tentokrát kromě Mladé Boleslavi i na letišti v Mnichově Hradišti.

24 květen 2019

AvD Sachsen-Rallye

V pěkném květnovém počasí se do Zwickau a jeho okolí sjíždí již tradičně velké množství motoristických fanoušků z Německa, Polska i Čech.

18 květen 2019

RALLY SHOW Hradec Králové

Desetitisíce diváků proudí na hradecké letiště už od ranních hodin, aby na vlastní oči viděli nejen leteckou show včetně stíhaček a helikoptér, ale mohou se dokonce svézt na horkém sedadle spolujezdce v soutěžním speciálu.

26 duben 2019

Rallye Šumava Klatovy

V rámci tradiční třídenní šumavské rally změří závodníci své síly nejen na známých RZ, jakými jsou "Čínovský okruh" nebo "Koráb", ale připraveny jsou i další nové rychlostní zkoušky, které jistě výrazně zamíchají celkovým pořadím.

29 březen 2019

KOWAX Valašská Rally Valašské Meziříčí

Na tratích dubnové Valašské rally vždy probíhají krásné souboje českých i slovenských tuzemských špičkových posádek. Výsledkem práce zkušených pořadatelů jsou náročné zkoušky v okolí Kopřivnice, Nového Jičína a Valašského Meziříčí.

23 březen 2019

SUBARU BRZ Testovací RZ Žiželice

Všichni správní soutěžáci začínají motoristickou sezónu v Žiželicích. Zde mají možnost na známých tratích vyzkoušet své novinky. Aby se jednalo o ten správný test, pořadatel AMK Cidlina vždy připraví všechny druhy počasí a různé druhy povrchu.

2018
01 prosinec 2018

Pražský Rallyesprint

TipCars Pražský Rallysprint vždy býval závod, při kterém sice jde o vteřiny a v cíli se rozdávají poháry, ale je to především show pro diváky a zábava. Podnik, který berou účastnící se týmy jako akci, při níž se loučí s uplynulou sezonou rallysportu a děkují partnerům a svým fanouškům za podporu, které se jim od nich během roku dostalo. Přestože vždy byla prioritou snaha připravit formát závodu, který vyhoví jak milovníkům klasických rychlostních zkoušek, tak těm, kteří mají rádi show na přehledné ploše, ne vždy bylo dosaženo i kýžené spolupráce s okolními obcemi a činovníky.

07 říjen 2018

Rallye Příbram

Již 39. ročník Rally Příbram se uskuteční ve dnech 12. - 14. října 2018.

28 červenec 2018

Rallye Pačejov nebo Wartburg Rallye

XXXIX. INVELT Rally Pačejov nabídne osm rychlostních zkoušek v divácky oblíbeném formátu. Kam tedy za soutěžními posádkami vyrazit, aby divák odjížděl ze soutěže spokojený a plný zážitků?

01 červenec 2018

Rallye Bohemia

Závod Rally Bohemia, který se do roku 1985 nazýval Rallye Škoda, je součástí sedmidílného seriálu Mistrovství České republiky v rallye. První ročník se uskutečnil roku 1974 a nesl se v duchu oslav 1000 let Mladé Boleslavi.

10 červen 2018

Legendy - slavnost Praha

5. ročník motoristické slavnosti, 1.000 snů na jednom místě - největší motoristická výstava v České republice. Automobilovou slavnost Legendy bude v roce 2018 provázet výročí 100 let Československé republiky.

26 květen 2018

Sachsen Rallye

Divácky velmi oblíbená rallye Sachsen Classic odstartuje ve čtvrtek 23. srpna v poledne z centra saského města Zwickau. Jedná se o tzv. setinovou rallye, což znamená, že o vítězích místo rychlosti rozhoduje pravidelnost a co největší přesnost jízdy.